SPOJTE DVA BYTY

Nebo rozdělte jeden na dva

Toto bydlení je opravdu na míru!

Pro Vás.

Myslíte rádi dopředu a máte rádi chytrá řešení? Modulové bydlení je v tomto případě tou správnou volbou. V developerském projektu Bytový dům Metodějova jsme pro vás připravili bydlení, které myslí na vaši budoucnost.

Modulové byty nabízí nejen řešení vašeho bydlení z hlediska velikosti bytu, ale zároveň je pamatováno i na vaše finance.

Představte si situaci, kdy nyní si chcete koupit byt 3+kk, ale obáváte se, že za pár let vám již bude stačit byt 2+kk. Popřípadě, nyní vám stačí byt 2+kk, ale víte, že v budoucnu budete chtít mít rodinu a tato velikost bytu vám již nebude vyhovovat.

Jeden z vámi pořízených bytů, který aktuálně nevyužíváte, budete jednoduše pronajímat a vznikne vám tak pravidelný příjem, kterým budete krýt například náklady na splácení hypotéky.

Byty je možné kdykoliv v budoucnu spojit a využít k vlastnímu bydlení celou obytnou plochu modulového bytu, případně zase rozdělit a obytnou plochu tím zmenšit a zbývající část pronajmout nebo prodat.

Jak jsme si poradili s modulovými byty technicky?

  • byty jsou od samého počátku projektu s vizí „modulů“ projektovány, nejedná se tedy o nějaké dodatečné, technicky nepromyšlené řešení,
  • oba byty budou mít zachované vstupní dveře,
  • v případě spojení bytů lze nepoužívané vstupní dveře zakrýt tak, aby nebyly vidět,
  • vytvořený průchozí otvor mezi byty bude osazen interiérovými dveřmi dle výběru, případně bude ponechán otevřený prostor,
  • byty jsou vybaveny tak, aby se mohly zároveň kdykoliv rozdělit (prodat, pronajmout) – mají oddělené měření energií i připojení na sítě,
  • ve vztahu k úřadům budou obě bytové jednotky stále vystupovat samostatně – není nutné hlásit tyto stavební úpravy.

Máte dotazy? Nejste si jistí?

O byty je zájem. Neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve.
TOP