MČ Královo Pole

Brno-Královo Pole se rozkládá severně od městské části Brno-střed, má výrazně městský charakter, ale na severovýchodě městské části v katastrálním území Sadová se rozkládají rozsáhlé lesy a nachází se zde významný krajinný prvek Údolí Zaječího potoka. Zdroj: Wikipedia

METODĚJOVA ULICE

Královo Pole, BRNO 612 00

Nové bydlení na opravdu dobré adrese!

Pro Vás.

Každé místo má své kouzlo a pro městskou část Královo Pole to platí dvojnásob. Na své si tu totiž přijdou mladí i staří. Je tu nejen kam jít nakoupit, zasportovat si, relaxovat nebo jen tak se jít projít. Lokalita vyniká širokou občanskou vybaveností s mnoha obchody, vzdělávacími institucemi a úřady, ale také s okouzlujícími kavárnami a restauracemi.

Najít ideální místo pro Váš nový domov rozhodně není jednoduchá volba. My jsme ho pro Vás našli. Brno Královo Pole jsou tradiční rezidenční lokalitou. Ale díky našemu projektu se tu životní úroveň ještě zvýší.

Bytový dům Metodějova se nachází na atraktivním místě v městské části Brno Královo Pole na ulici Metodějova.

Dopravní spojení MHD zajišťuje blízká tramvajová zastávka Semilasso. A pokud cestujete automobilem, pak se po ulici Kosmova bez problémů napojíte na magistrálu Sportovní, popřípadě Hradeckou.

Máte dotazy? Nejste si jistí?

O byty je zájem. Neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve.
TOP